III ULTRA MARATON KAMPINOSKI

13 maja 2018

© 2018, ekobiegi

Organizatorzy

 

Stefan Stefański

Przewodnik wysokogórski IVBV, instruktor wspinaczki, alpinizmu i speleologii, fascynat biegania w terenie. Biegał w ważniejszych maratonach górskch w Polsce. Ukończył na 18 miejscu słynny Maraton Piasków w Maroku (Marathon des Sables) w 2001 roku oraz na 11 miejscu ultramaraton Desert Cup w Jordanii w 2001 roku. W 2010 wygrał maraton pustynny w Tunezji - Defis du Chott. Brał udział w wielu rajdach typu adventure race. Ekspert od układania pięknych tras biegów przełajowych.

Michał Horodeński

Instruktor narciarstwa zjazdowego i biegowego, fascynat wszelkiego ruchu w terenie: narty, rower, bieg, pływanie. Organizator i główny logistyk zawodów z cyklu Ekobiegi. Specjalizuje się w zajęciach sportowych dla dzieci.

Zespół Ekobiegi

To grupa ludzi od lat związana z Klubem i organizacją różnych zawodów sportowych. Służą swoją pomocą i dbają o Wasze bezpieczeństwo podczas imprez.

 

 

 

 

 

 

 

 

Klub Sportowy Ekobiegi

 

Po dwóch latach organizacji zawodów biegowych o wspólnej nazwie „ekobiegi” powstał Klub Sportowy Ekobiegi. Misją klubu, poza dalszą organizacją zawodów, jest tworzenie warunków do uprawiania różnych dyscyplin sportowych przez dzieci i młodzież, a także ich rodziców. Klub promuje dyscypliny przełajowe takie, jak bieganie, narty zjazdowe i biegowe, kolarstwo MTB i szosowe, pływanie, triathlon, duathlon. Ważnym aspektem jest bliska współpraca zs rodzicami, których zachęcamy do czynnego udziału w pracach klubu.

 

Trójkąt klub-dziecko-rodzic ma silne podstawy i szanse na osiągnięcie sukcesu, czyli zaangażowanie naszych dzieci w sport, chroniąc je przed aktualnymi zagrożeniami cywilizacyjnymi: nadwaga, wady postawy, nadmierna aktywność z komputerem, choroby cywilizacyjne. Klub rozpoczął swoją działalność w listopadzie 2011 roku. Po zdobyciu cennych doświadczeń przy organizacji cyklu „ekobiegów” nadszedł na czas na rozwój. Dotychczasowa dobra współpraca m.in. z Urzędem Dzielnicy Targówek, Lasami Miejskimi Warszawy, Nadleśnictwem Jabłonna, Kampinoskim Parkiem Narodowym, PGR Bródno, policją będzie rozwijana. Zapraszamy na wszystkie nasze imprezy przez cały rok.