Informacje

Pakiet startowy

 

Każda osoba, która prześle formularz zgłoszeniowy i opłaci swój start w zawodach, otrzyma pakiet startowy, uprawniający do udziału w imprezie.

 

Opłata startowa wynosi 90 zł.

 

W skład pakietu wchodzi m.in.: numer startowy, 4 agrafki, kupon żywieniowy (do wykorzystania po biegu).

 

Pakiet startowy należy odebrać:

 

> od 8 maja do 11 maja w sklepie SPORT GURU OCHOTA ADGARFIT, al. Jerozolimskie 181A Adgar Park West, 02-222 Warszawa, w godzinach pracy sklepu (z wyłączeniem dni wolnych) - www.sport-guru.pl

 
UWAGA! Nie ma możliwości odbioru pakietu
w dniu zawodów w Biurze Zawodów.

 

Dojazdy i parkingi

 

Start biegu jest zlokalizowany przy skrzyżowaniu ul. Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym (niedaleko pętli autobusowej przy Szpitalu Dziecięcym) z czerwonym szlakiem Kampinoskiego Parku Narodowego.

 

Do pętli autobusowej w Dziekanowie Leśnym można dojechać Komunikacją Miejską Łomianki - rozkład jazdy.

 

Samochodem można dojechać korzystając drogi krajowej nr 7 - należy skręcić w ul. Konopnicką. Parking usytuowany jest ok. 100 metrów przed miejscem startu, na terenie parkingu leśnego Kampinoskiego Parku Narodowego. Prosimy o rozsądne parkowanie samochodów.

 

Baza zawodów

 

W namiocie bazowym będzie można zostawić depozyt oraz spojrzeć na mapę z zaznaczoną trasą biegu i poznać inne szczegóły trasy. Na miejscu będą szatnie, toalety oraz strefa cateringowa z poczęstunkiem po biegu.

 

Telefon

 

Zaleca się zabranie ze sobą telefonów komórkowych, należy z nich korzystać w przypadku zagubienia się na trasie lub kontuzji.

© 2017, ekobiegi